LAPİS HAKKINDA

Madencilik sektöründeki uzun yılların deneyimi ve bilgi birirkimi ile 2007 yılında kurulmuş olan Lapis makina Danışmanlık ve Maden Tic.Ltd Şti inşaat ve madencilik şirketlerine üstün kalitede malzeme ve hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

General Electric firmasının maden makinaları için imal etmekte olduğu ünitelerin satış ve hizmeti için doğrudan yetki almış tek Türk şirketi olan Lapis bu segmentteki Pazar liderliği konumuna kısa sürede ulaşmıştır.

İştigal konuları arasında bulunan sondaj ekipmanları pazarında da kuruluşundan bu yana büyük projelere imza atmış olan Lapis;

Devlet Su İşleri, Türkiye Kömür İşletmeleri, Elektrik Üretim A.Ş gibi başlıca kurumların da ana tedarikçilerinden biri olmuştur.

Temsilcisi bulunduğu şirketlerin ürünlerinin yanı sıra, belli başlı iş makinalarının ana aksam ve yedeklerinin temini konusunda da faliyet gösteren Şirketimiz son derece rekabetçi fiyat ve teslim koşulları ile bu pazarda da önemli bir noktaya ulaşmış bulunmaktadır.

Gerek madencilik projeleri, gerekse makina parkı yönetimi konusundaki uzman kadrosu ile müşteri sorunlarını çözümleyecek mühendislik uygulamaları geliştirmek de Lapis'in sunduğu ana hizmetlerden biridir.

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeden aldığı güç ve ilkeli ticaret felsefesi anlayışı ile sektörün en saygın tedarikçileri arasında bulunan Lapis, iş ortakları ile birlikte sürekli büyümesini ve gelişmesini sürdürecektir.

Misyonumuz;

Mühendislik bilgimiz ve tecrübemizi koşulsuz dürüstlük ilkesi ile birleştirerek, öncelikle müşterilerimizin menfaatlerine odaklanmak, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte sürekli gelişmek ve büyümektir.

Değerlerimiz;

Tecrübemiz, Mühendislik bilgimiz, Doğruluk ve dürüstlüğümüzdür.